Hoogeveen – Zaterdag 4 Juni was het de 4e Korendag, die werd georganiseerd door het gezelligheidskoor De Pelikaan. Samen met het amusementskoor Hoogeveen. Dit gebeurde voor de 4e keer In samenwerking met Stichting Centrummanagement Hoogeveen.
Dit jaar deden er 18 koren mee op 6 verschillend plaatsen met op elke plaats 3 koren. Er was zoveel mogelijk rekening gehouden met diverse stijlen van de koren, zo stonden er altijd 3 verschillende koren. Een Shantykoor met een Amusementskoor en Popkoor of Piraten koor.
De koren kwamen uit alle windstreken zoals uit Stadskanaal, Dalen, Veenoord/Nieuw Amsterdam en Ter Apel.
Verspreid over de hele Hoofdstraat, Kerkstraat, Tamboerpassage en de van Echtenstraat. Met de terrasjes overvol kon het publiek genieten. Van de vele muzieksoorten die ten gehore werd gebracht. In een zon overgoten Hoogeveen met tempraturen die wel op konden lopen tot maximaal 27 graden ºC