
50 jaar No Name in Koopman op pad.
HOLLANDSCHEVELD – De bandleden van No Name waren vijfenveertig jaar lang nooit thuis in het weekend. Vanaf eind jaren ’60 werd er elk weekend feest gevierd door de band rondom Bertus ten Caat. Bandleden kwamen en gingen en de band had de meeste succes in de jaren ’70. Ze deden mee aan talentenjachten en speelden zelfs bij live televisie uitzendingen.
Een van de hoogtepunten was het winnen van een landelijke ABBA-look-a-like-wedstrijd op Radio 2. Na vijfenveertig jaar kwam er een stilstand bij No Name. Vorig jaar pakten de bandleden nog eenmaal de instrumenten op voor Muziek uut Veen. Dit gezamenlijke project van de Bibliotheek/ Verhalenwerf, Het Podium en De Tamboer zet Hoogeveense bands uit de jaren ’60, ’70 en ’80 in de spotlight.
Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan, daarom geeft No Name vijftig jaar na oprichting nog één keer een spetterend concert in De Tamboer! Koopman op pad had een openhartig gesprek met de heren ten Caat over de band en alles er om heen. Het is een wat langere aflevering dan gewoonlijk, maar het is het kijken meer dan waard.
Dit vind je misschien ook leuk

Een Paaskippetje voor herstellende Roelof
12 april 2020
Met Koopman op pad over 10 jarige zieke Lorenzo Snippe
27 januari 2019