Evenementen

“De sterkste armworstelaar van Drenthe” werd gespeeld in de Wenning

Pesse – In De Wenning werd op 25 februari de  vijfde editie van het Drents armworstelkampioenschap gehouden. Er werd tijdens het toernooi gestreden om “De sterkste arm van Drenthe” in de klassen: Dames Open, Amateurs Open en Heren 70, 80 90 en 90+ kg. 

De organisatie hoopte dat hun eigen armworstelaars de beker, die speciaal gemaakt is voor deze vijfde editie, binnen de club gingen houden maar het kon zo zijn dat deze de grens overging naar onze oosterburen. Duitsland was op dit toernooi vertegenwoordigd door Matthias Schlitte, een fenomeen in de armworstelwereld, en de gebroeders Tagger. Dit gebeurde echter niet. Meindert Nentjes hield de sterke Duitser twee maal in bedwang.

Meld u aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief

Uitslagen:

Heren

Linkshandig Amateurs open
1. Remco Sibon
2. Tom Rhebergen
3. Kadir Oskok
4. Laurent Moorman
5. Ras Meinie
6. Andries Hogenhout


Linkshandig mannen 70 kg
1. Erwin Hogenhout
2. Roelof Prins
3. Geert Kramer
4. Alex van Keulen


Linkshandig mannen 80 kg
1. Klaas Hogenhout
2. Kadir Ozkok
3. Geert Kramer
4. Matthias Schlitte


Linkshandig mannen 90 kg
1. Meindert Nentjes
2. Christoph Barrigon
3. Erwin Hogenhout


Linkshandig mannen 90+
1. Meindert Nentjes
2. Klaas Hogenhout
3. Rik Creemers
4. John Creemers
5. Klaus Surmann
6. Leroy Eggelen
7. Johan janmaat


Rechtshandig mannen 70 kg
1. Erwin Hogenhout
2. Roelof Prins
3. Alex van Keulen
4. Geert Kramer
5. Erik Muusse


Dames

Rechtshandig Amateur open
1. Tom Rhebergen
2. Remco Sibon
3. Kadir Ozkok
4. Dick van den Berg
5. Gerard Prins
6. Ras Meinie
7. Laurent Moorman
8. Andries Hogenhout


Rechtshandig mannen 80 kg
1. Matthias Schlitte
2. Klaas Hogenhout
3. Kadir Ozkok
4. Geert Kramer
5. Erik Muusse
6. Dick van den Berg


Rechtshandig mannen 90 kg
1. Meindert Nentjes
2. Matthias Schlitte
3. Nicolas Hemels
4. Christoph Barrigon
5. Erwin Hogenhout


Rechtshandig mannen 90+
1. Meindert Nentjes
2. Matthias Schlitte
3. Rik Creemers
4. Johan Janmaat
5. Robbert Rosdarff
6. Klaas Hogenhout
7. John Creemers
8. Klaus Surmann
9. Leroy Eggelen


Vrouwen open class links
1. Martha Prins
2. Hennie Hogenhout
3. Nicole Janmaat


Vrouwen open class rechts
1. Martha Prins
2. Hennie Hogenhout
3. Nicole Janmaat