Stuifzand – Ook tijdens de Pasen zetten de jongeren van De jongerenkeet ATF in Fluitenberg weer het beste beentje voor. Die zich in zetten om mensen met elkaar in contact te brengen. En mooie activiteit te organiseren.

Foto: facebook

Zo zijn ze nu druk bezig met het verzamelen van takken voor een groot paasvuur voor aanstaande zondag. Wat een onderdeel van een gezellige paasactiviteit aan de Schuin-dijk in Stuifzand!

Manon Oosterkamp; “Er kan aanstaande zaterdag nog 1 keer takken en snoeiafval ingebracht worden van 9 tot 4 uur. We kunnen dan ook bezig zijn, op het land maar het publiek hoeft zich niet laten tegen houden. We zijn druk bezig met de laatste voorbereidingen. En we hebben er heel veel zin in!! En dan gaat er om 19.00 uur de fik erin! We nodigen iedereen uit om op zondag eerste paasdag te komen, en geniet van de warmte met een hapje en een drankje.

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.