Hoogeveen – Op 21 november 1957 traden Jantina Jonker en Karst Koopman, in het huwelijksbootje. Mevrouw is geboren in Hollandscheveld en Heer Koopman op 17 juli 1933 in Nieuw-Balinge.
Het gezin kregen 6 kinderen, 15 kleinkinderen en 19 achterkleinkinderen. Het stel leerde elkaar kennen tijdens een feest in Hollandscheveld waar hij regelmatig met zijn maten kwam.
De heer Koopman werkte als landarbeider bij Egbert Trip. Op zijn 75e vond hij het wel welletjes na een gezondheidscrisis. En besloot met het werken te stoppen. Vrouw Karst werkte bij “Dilana”in Dedemsvaart. Vrouw Koopman had inmiddels al eerder om gezondheidsredenen het arbeidsproces verlaten.
Het echtpaar woont nog zelfstandig en zijn heel goed bij de tijd. “Die 60 jaren zijn heel snel voor bij gegaan” aldus het bruidspaar.