HOOGEVEEN – De Bentinckspark Obstakel Run keert op zondag 7 juni 2026 terug in Hoogeveen. De organisatie pakt dit jaar uit met een volledig vernieuwd parcours, extra verrassingen en een programma voor alle leeftijden. Van korte kinderafstanden tot de uitdagende 5 en 10 kilometer: het Bentinkspark staat die dag volledig in het teken van sport, plezier en samen bewegen.
Kinderafstanden en A‑atleten De ochtend is voor de jongste deelnemers en A‑atleten.
-
- 400 meter – tot en met 5 jaar – 11.00 uur
-
- 800 meter – tot en met 8 jaar – 11.15 uur
-
- 1200 meter – tot en met 12 jaar + A‑atleten – 11.30 uur
Star locatie: Atletiekbaan HAC’63
Obstakels Run 5 en 10 km Vanaf 13.30 uur starten de langere afstanden in fases vanaf VV Hoogeveen. De 5 km-route zit vol speelse hindernissen en is geschikt voor iedereen vanaf 10 jaar. De 10 km bestaat uit twee rondes.
Inschrijven Voorinschrijven kan tot en met 5 juni via inschrijven.nl. Na-inschrijving vindt plaats in de kantine van VV Hoogeveen, Sportveldweg 1.
Kosten
-
- Afstanden tot en met 1200 meter: gratis
-
- Obstakel Run 5/10 km:
-
- Voorinschrijving: €10,00
-
- Na-inschrijving: €12,50
Meer informatie woc@hac63.nl www.bentinksparkrun.nl
Deelname is op eigen risico.
