Datum/Tijd
Date(s) - 05/06/2022
10:00 - 11:00

Categorieën


14e Hoogeveense cascade gaat weer van start

HOOGEVEEN – De testlopen vinden plaats op zondagochtenden vanaf 10.15 uur voor de 10 Mijl en 11.00 uur voor de 5 Mijl. Gestart wordt vanaf het gemeentehuis in Hoogeveen, Raadhuisplein 1 in Hoogeveen. De testlopen gaan over de originele parcoursen van de Cascaderun. Er wordt gelopen in groepjes op basis van te verwachten eindtijd, waardoor iedereen in zijn of haar eigen tempo kan rennen. Ervaren hazen leiden de groepen en er lopen altijd twee hazen achteraan, zodat niemand alleen achterblijft.

Opgave is niet nodig. Iedereen kan gewoon meelopen vanaf het gemeentehuis. De Runnersworld testlopen worden aangekondigd in de nieuwsbrieven en komen op Facebook en Twitter en staan natuurlijk op deze pagina.

Inschrijvingen voor de Cascaderun 2020 blijven geldig voor de editie van 2022. Deelnemers die om welke reden dan ook niet kunnen in april 2022, krijgen tussen medio oktober 2021 en maart 2022 de gelegenheid om het startnummer gratis over te laten schrijven op naam van een andere deelnemer. De duizenden functionele hardloopshirts die voor de editie van 2020 al zijn geleverd, worden voor de editie in 2022 ingezet.

Evenals in 2020 een bittere pil voor de organisatie, deelnemers, sponsoren en een ieder die de Cascaderun een warm hart toedraagt. Ondanks dat hopen wij een ieder in april 2022 in goede gezondheid te mogen ontmoetten in het bruisende centrum van Hoogeveen.

Met een sportieve groet,

Het bestuur van de Stichting Hoogeveense Cascaderun
Michael Brinkhof, Erik Bouwknegt en Jan Verschuur

Door Henk Boer

%d bloggers liken dit: