Hoogeveen – Vandaag is in de wijk Krakeel op de plaats waar ‘ de Magneet’ stond, het feestelijke startsein gegeven voor het ‘Woonservicegebouw’. [huge_it_slider id=”7″]
Het complex bestaat uit zorg- en aanleunappartementen van het Jannes van der Sleedenhuis en een winkelruimte voor supermarktketen Lidl. Wethouder Erik Giethoorn, directeur-bestuurder van Woonconcept, Sandra Korthuis en een toekomstige bewoner van Jannes, onthuldulden op ludieke wijze het nieuwe bouwbord bij de bouwlocatie.
Start bouw en oplevering
Aannemersbedrijf Bramer B.V. uit Vriezenveen en de installateurs Ten Kate en Van Dorp zijn in maart 2015 gestart met de bouwwerkzaamheden. Naar verwachting kan het woonservicegebouw in september 2016 opgeleverd worden.
Alle bouwers en op drachtgevers op een plaatje.
Rond de zomervakantie 2016 gaat de Lidl de nieuwe winkel inrichten en worden de parkeerplaatsen aangelegd. Omwonenden en belangstellenden worden van de bouwvorderingen op de hoogte gehouden via De Goudsmid.