HOOGEVEEN – Anne Kuipers is een gepassioneerde fotograaf die zich al een leven lang laat inspireren door de natuur. Zijn werk laat zich het best beschrijven als landschapsfotografie.

foto: Anne Kuipers

Hij laat ons zien hoe geweldig mooi onze regio is en wat de invloeden zijn van het weer, het licht en de seizoenen op het beeld. In zijn foto’s herkennen wij de prachtige natuurgebieden en landschappen van zuid- en midden Drenthe zoals het Mantinge veld, Dwingelderveld, het Zwarte Gat bij Zuidwolde, de Boerveense plassen, de Olde Kene, recreatiegebied Schoonhoven en hij weet ook de bijzondere mooie plekjes rond Hoogeveen te vinden.

Locatie: ziekenhuislocatie Bethesda, bij de lift + in de gangen bij de poliklinieken
Periode: april t/m juni 2019

De foto’s zijn niet op de computer bijgewerkt, het beeld wordt gemaakt op het moment dat de knop van de camera wordt ingedrukt. Anne Kuipers deelt zijn foto’s regelmatig in de verschillende media’s.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.