HOOGEVEEN – Met het nieuwejaar in het vooruitzicht kwam de oliebollen verkoop gisteren en vandaag goed op gang. In het winkelcentrum “De weide” had de bakker het er maar druk mee, mensen stonden op anderhalve meter geduldig op hun beurt te wachten. Ook in de Hoofdstraat was de verkoop in de oliebollenkraam van Gouki de oliebollenkoning goed te noemen.

Bij de scouting van Hoogeveen aan de voltastraat was er een “Mobile pick-up point” ingericht om daar de vooraf online bestelde oliebollen af te halen. Deze werden gesponseerd door Niko Haayer van het gelijknamige tenten verhuurbedrijf uit Hoogeveen. Er werden zo’n honderdduizend oliebollen gebakken, waar de opbrengsten ten goede komt aan de kas van de scouting Hoogeveen.

Ook in Elim, aan de Langewijk was het gaan en komen van de oliebollen fans. Ook daar was de verkoop goed. Daar hadden de oliebollenbakkers er ook de handen vol aan.

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.