HOOGEVEEN, 21 december 2024 – Vandaag heeft de Hoogeveense Markt een bijzonder gebaar gemaakt naar haar trouwe Facebook-volgers. Maar liefst 15 tassen werden uitgedeeld aan de gelukkigen die de Facebook-pagina van de markt hebben geliket.

Met een indrukwekkend aantal van 10.000 volgers was deze zaterdag een speciale dag voor 15 gelukkigen die een tas vol producten, met een waarde van € 100,00, en een waardebon voor de markt van Hoogeveen in ontvangst mochten nemen.

Tijdens de markt werden er door enkele marktkooplieden aan de passanten kerstbakjes uitgedeeld, wat een mooie kerstgedachte in deze tijd van het jaar benadrukte. Een van de marktkooplieden vertelde dat deze traditie al 15 jaar lang met veel plezier wordt georganiseerd. De Hoogeveense Markt bedankt al haar volgers en marktkooplieden voor hun voortdurende steun en enthousiasme, en kijkt uit naar vele jaren van samenwerking en festiviteiten.

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.