Hoogeveen – Dit najaar seizoen hebben de jeugdtrainers Jesper Schonewille van H.Z.V.V E7, Gert-Jan Stevens van H.Z.V.V E1, Jordan Meent van H.Z.V.V E5/C4 en trainster Christy Koll van H.Z.V.V MD1/2 de KNVB-cursus Pupillen trainer en Juniorentrainer succesvol afgerond.
Betrokken en bevlogen met voetbal bezig zijn. Naast de twee wekelijkse trainingen die ze geven aan de H.Z.V.V jeugdspelers/sters ook de KNVB-trainer cursus succesvol afronden. Knappe prestatie!
H.Z.V.V hecht waarde aan het goed opleiden van jeugdvoetballers en keepers. Door op deze manier te investeren in de technische vaardigheden van de spelers en keepers zal het spelplezier en vertrouwen toenemen.
Met “Plezier Leren Voetballen” zal ieder kind zich maximaal kunnen ontwikkelen op zijn/ haar niveau bij H.Z.V.V.
Foto: Jochem van der Weg