Janny 25 jaar op de ambulance U.M.C.G
24 januari 2015
Hoogeveen – Vanmorgen werd er feest gevierd op de ambulancepost in Hoogeveen, Janny Elzinga-van Goor is vandaag 25 jaar in dienst.
Janny werd van huis opgehaald door haar collega’s met één van de ambulance, en naar haar post bij het Bethesda ziekenhuis gereden. Waar haar echtgenoot, kinderen, ouders en schoonouders haar op stonden te wachten.
Ze werd op de post op één ontbijt getrakteerd door collega’s, en zo stond Janny in het stralend middelpunt van de belangstelling. En als toetje kreeg ze van haar collega’s 6 kilo chocolade aangeboden, waar ze grote fan van is.
Ze begon haar loopbaan bij de Europa Garage voor heen Auto Kip, in Hoogeveen en heeft daarna nog verschillende werkgevers gehad.Dit vind je misschien ook leuk

Twee diamanten huwelijken in de gemeente Hoogeveen
24 april 2019
Hoogeveen tijdelijk zonder klokkenspel (update met video)
20 juli 2017