Hoogeveen – Onder deze noemer opent Jonge Beer Brouwerij tot eind augustus twee keer per maand de deur voor het publiek.

bierbrouwerij-beer-1 Iedereen kan dan vragen stellen aan de brouwers Alie en Jan de Vries. Zaterdagmiddag was de eerste kans om de brouwerij aan de Fabrieksweg in Hoogeveen van binnen te bekijken en om eventueel van een bierproeverijtje te genieten.

Het was een gezellige middag met een geïnteresseerd publiek dat genoot van de informatie en het bier.

De volgende “Kijkje in de Brouwerij” middagen zijn zaterdag 23 april en 14 mei van 14.00 tot 17.00 uur. Op zondagmiddag 29 mei is er als afsluiting van de landelijke “Week van het Nederlandse Bier” een open dag met een kleinschalige (H)Eeerlijke markt. Kijk voor meer informatie en data ook eens op de website: www.jongebeer.nl

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.