Hoogeveen – Vanavond na afloop van de nieuwjaarstoespraak van burgemeester Karel Loohuis werd bekend gemaakt wie de Hoogevener van het jaar is, kim Stellingwerf werd gekozen uit de genomineerden zij mag zich als 13e Hoogevener in de rij zetten van de Hoogeveners. 

Hoogevener van het jaar 2015
Hoogevener van het jaar 2015

Zelf zegt ze over haar fotowerk: “Ik wil niet standaard zijn” en dat komt mooi uit want Hoogevener van het jaar te worden, moet je ook een beetje anders zijn. En op een positieve manier de aandacht vestigen op deze gemeente. Onze winnaar doet dat met overtuiging. In interviews is ze lyrisch over haar Hoogeveen. Een stad waar “Harstikke veel te doen is, die bruist, waar allerlei evenementen worden georganiseerd, zo tekende NRC Handelsblad op uit haar mond. Aldus het juryrapport.

Kim je hebt het verdient als Hoogevener om Hoogevener van het jaar te zien en daar zijn we als Hoogeveners trots op en wij als dehoogevener (ik, Henk Boer) ook hoor!!!!!!!!

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.