Hoogeveen – Alweer voor de vijfde keer, het 1e lustrum en het lijkt een traditie te worden, wordt ook dit jaar een PASSIESTONDE uitgevoerd door het Hoogeveens Christelijk Mannenkoor “HCM”.

foto HCM De editie van 2016 wordt op zaterdag 19 maart 2016 weer in de Hoofdstraatkerk, Stoekeplein 2 te Hoogeveen. De Passiestonde is een concert met het oog op het lijden van Jezus Christus en de wederopstanding met PASEN. In dit uur van bezinning en even stilstaan worden een aantal bekende en minder bekende Passieliederen door het koor en de solisten ten gehore gebracht.

Aan deze Passiestonde werken mee onze solisten Adri van der Weyde (tenor), Nico Rousseau (bas) en Ronny Koekoek (bas), Noam Staal op cello en Gezinus M. Veldman op de piano. De algehele leiding is in handen van onze dirigent Gezinus M. Veldman. Aanvang PASSIESTONDE is om 20:00 uur, de deuren gaan open om 19:00 uur.

De kaarten voor deze PASSIESTONDE zijn verkrijgbaar bij onze verkoopadressen:
– Hoofdstraat: Home Tech;
– Hoofdstraat: Schoen- en sleutelmakerij Koopman;
– Van Echtenstraat: De Fakkel;
– De Weide: CIGO Jansen;
– Nije Nering: Tabak en Lectuurshop Koopman
– Grote Beer: Primera-De Haan;
– Hollandscheveld: Ineke Vos Mode;
– Zuidwolde: Henk Dekker Mode;
en op onze website: www.mannenkoorhoogeveen.nl
Graag bij de voorverkoop adressen contant betalen, geen pin!

Komt allen om samen met ons deze PASSIESTONDE te beleven!

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.