Hoogeveen – Naast de veel scorende aanvaller Dilan van Bree, die volgend seizoen de overstap maakt van vierde klasse SV Dedemsvaart naar H.Z.V.V, hebben de Rood-Witten nu een keeper gecontracteerd.
De 22-jarige Luuk Dorland heeft ondanks zijn nog jonge leeftijd al ervaring in de top van het amateurvoetbal. Als 16-jarige maakte Dorland de overstap van jVZ Zuidwolde naar SC Genemuiden. Na 1 jaar in de A-junioren te hebben gespeeld werd hij toegevoegd aan de eerste selectie van de Topklasse. Om meer speelminuten te kunnen maken keerde Dorland na twee jaar SC Genemuiden weer terug naar Zuidwolde en speelde daar drie jaar in het eerste. Nú maakt Luuk Dorland de overstap naar Hoofdklasser H.Z.V.V uit Hoogeveen.
Dorland heeft de ambitie om opnieuw in de top van het amateurvoetbal terug te keren en ditmaal voor een langere periode. Met veel vertrouwen gaat hij komend seizoen de concurrentie aan met doelman Hidde Streutker die al een aantal jaren vaste keeper is van H.Z.V.V.