Elim – Mevrouw Booij-Tangenberg bereikte zaterdag de hoge leeftijd van 100 jaar. Namens het Gemeentebestuur bracht wethouder Hiemstra de felicitaties over.

vrouw-tangenbergOok haar kinderen, klein en achterkleinkinderen vierden dit speciale feestje mee. Ook haar achter achter kleinkind mag niet vergeten worden,5 generaties dus. Dertig jaar geleden verloor ze haar man en ook twee van haar negen kinderen zijn overleden. Een zoontje van anderhalf jaar en vorig jaar een dochter.

Ondanks dit grote verdriet, en nu bij haar ook alles wat minder wordt, probeert ze er toch nog wat van te maken! Haar grote hobby is bloemen en planten, bloemen in de tuin verzorgen lukt niet meer maar met de kamerplanten is ze dagelijks bezig.
Met hulp van thuiszorg, huisarts en kinderen woont ze nog zelfstandig op haar mooie en geliefde plaatsje.

Foto: Facebook 

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.