HOOGEVEEN – De kandidatenlijst van Gemeentebelangen is vastgesteld. Het bestuur is heel content met de opstelling van de lijst. “Wij hebben een goede mix gemaakt van onze ervaren krachten en nieuw talent. De lijsttrekkers zijn de ervaren krachten Hilma Hooijer en Aron Sieders. Ook Jan van der Sleen en Jacob van der Heide zijn ‘ouwe getrouwe’. 4 jaar geleden zijn Sikke van der Meulen, Geert-Jan Walda en Cihan Özbilir ons team komen versterken.

Nu hebben we de eerste 12 kandidaten gemixt met nieuwe talenten. De 40-jarige Petra van Eijk uit Pesse werkt in de verzekeringenwereld en is de laatste 10 jaar actief in het bestuur van belangenvereniging De Pioniers. Ze staat nu te popelen om haar expertise in te zetten bij ons. Bert Mol, bijna 40 jaar, heeft er veel zin in om zijn ervaring in accountancy en sport in te zetten in de politiek. Hij is een echte Hollandschevelder en woont nu met zijn gezin in Nieuwlande.

De 24-jarige Jary Moman is ook een echte Hollandschevelder, werkt bij Moman Hekwerken. Hij is ondernemer en vindt leefstijl en voeding belangrijk. Uit Hoogeveen-centrum komt Romy Drent, ook een nieuw ‘jonkie’. Krap 26 jaar en super gemotiveerd om zich in te werken in het politieke spel”, geeft bestuurslid John Harold Smit aan.

“De lijst bestaat verder nog uit de nieuwelingen: Alice Bieringa, Jennet Haar, Elisa Peters, Jeroen Bruinsma, Henk Zuidema, Albert Odink, Rudy Kleine en Hilco Bremer. Daarnaast wordt de lijst aangevuld met nog meer ouwe getrouwe. We zijn er trots op dat we uit elk dorp en elke woonwijk een kandidaat op onze lijst hebben. Al met al een solide kandidatenlijst. Een mooie mix van ervaring en nieuwe jonge talenten, een perfecte afspiegeling van onze gemeente.” besluit John Harold. De complete lijst is te vinden op de website van Gemeentebelangen.

Door ingezonden