Hoogeveen – Persoonlijke fouten deden Hoogeveen zaterdag de das om in de eerste competitiewedstrijd tegen Bruchterveld. In een gelijk opgaande wedstrijd tussen twee voetballende ploegen werd het na een 1-1 ruststand 1-2.

Hoogeveen zaterdag - Bruchterveld (03-09-2016) (1) Hoogeveen zaterdag - Bruchterveld (03-09-2016) (3)

Beide ploegen degradeerden vorig seizoen uit de derde klasse en lieten zaterdag zien de potentie te hebben om dit seizoen bovenin mee te draaien. Wat dat betreft trof de ploeg van trainer Edward Sabandar meteen een lastige opponent tijdens de competitieopening.

Met verzorgd voetbal lieten beide ploegen zien zeer aan elkaar gewaagd te zijn. Bruchterveld liet de bal goed rondgaan en loerde op een fout in de defensie van Hoogeveen. Hoogeveen ging daar goed in mee. Ondanks dat grote kansen lange tijd uitbleven, vermaakte het publiek zich prima.

Lees hier het volledige verslag en bekijk meer foto’s:

Door Henk Boer

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.