NIEUW MOSCOU – Gistermorgen tussen 10 en 12 uur konden de bestelde plantjes worden afgehaald. Bij het Buurthuis in Nieuw Moscou. Van ‘Vitaal Platteland’ in samenwerking met de gemeente Hoogeveen. van de anderhalf jaar geleden subsidie wederom planten uitgedeeld, en het is inmiddels één traditie geworden.

Actieve Nieuw Moscou
De leerlingen van de basisschool Het Mozaïek in Nieuw Moscou hadden ook dit jaar -onder begeleiding van hun ouders- namens werkgroep Bloeiend Nieuw Moscou weer planten uit gaan delen. Echter als gevolg van de corona-maatregelen moeten ze hiervan afzien en konden de planten worden opgehaald bij het Buurthuis.

De werkgroep Bloeiend Nieuw Moscou is 4 jaar geleden gestart met deze actie. In het Buurtblattie werd een oproep gedaan om als buurtgemeenschap hieraan mee te doen. Het animo voor deze actie was erg groot. Het 1e jaar werden Silphie-planten uitgereikt met het doel de insecten te lokken. Het jaar daar opvolgend werden één dag bloemen uitgedeeld.

Geef een reactie

%d bloggers liken dit: