ELIM – Roelof Koopman bekend van ‘Koopman op pad’ heeft nogal wat nevenactiviteiten. Hij is bij de EHBO en is verkeersregelaar. Gisteren tijdens de Sinterklaas intocht in Krakeel, wou Roelof de Zwartepieten aan het zingen hebben

Dat lukte maar het was te vals om op camera vast te leggen. Er zat voor Roelof niets anders op om zijn debuut als dirigent te maken. Het hielp echt, ook al dacht een achteloze voorbijganger dat hij aan het oefenen was voor vogelverschrikker.

Het resultaat van zijn optreden als dirigent is te zien in de jongste aflevering van ‘Koopman op pad’. Henk Boer van, ook onderdeel van het ‘Koopman op pad team’ maakte de foto van het optreden van Roelof. Ons advies aan Roelof is: “blijven oefenen” je hebt talent.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.