HOOGEVEEN – De Pulledagen in Hoogeveen gaan in augustus toch door. Laat het DVHN weten. In de maand juli werden de Pulledagen afgelast in verband met de snelle stijging van positieve coronatesten.
Omdat de besmettingen, die in juli nog zo snel stegen, nu weer zijn gedaald durft de organisatie het aan. Uiteraard op een verantwoorde wijze. Door eenrichtingsverkeer in te stellen en de 1,5 meter te waarborgen kan het doorgaan.
Aanpassingen
„Door wat dingen aan te passen durven wij het aan om de Pulledagen in augustus door te laten gaan. Iedereen weet ondertussen wel dat de 1,5 meter afstand moet worden gehouden en door de mensen in één richting te laten lopen vermijd je opstoppingen en het langs elkaar draaien. De kraampjes zullen dit jaar gewoon weer op de Hoofdstraat staan en we hopen op nog drie gezellige en zonnige dagen”, vertelt een woordvoerder van het organiserende ‘Binnenstad Hoogeveen’.