HOOGEVEEN – Gistermorgen was het echt dan in de figuurlijke zin van het woord de finish voor Roelie Padding, bij haar Coöp in het winkelcentrum de Weide. Klanten en collega’s konden tussen 8.00 uur en 13.00 uur afscheid van haar nemen. Een echt afscheid was het natuurlijk niet, Roelie is een graag gezien gezicht in Hoogeveen, waar veel mensen haar kennen. Er is dus zeker weer een weer zien.
Roelie had een eigen marktkraampje die was versierd, en met voor de klanten koffie met een stukje gebak. Hier mee nam ze naar 50 jaar trouwe dienst en haar verdiende pensioen afscheid van haar klanten.
Ze had ook altijd wel tijd voor je met een praatje, kende hier door haar klanten door en door. Collega’s droegen gezamenlijk een limerick voor, waar Roelie vergeleken werd met een icoon. Zelfs Youp van T Hek en willeke Alberti, lieten een reactie op Facebook achter.
hier