Stuifzand – Ondanks de stop op paasvuren door Veiligheidsregio Drenthe, liet Stuifzand Actief zich niet uit het veld slaan. De oorspronkelijke paasvuurbult was al door de versnipperaar gegaan, maar toen plotseling groen licht kwam, werd alles op alles gezet om alsnog een paasvuur te realiseren.
Met vastberadenheid verzamelden vrijwilligers in slechts twee dagen nieuw snoeihout. En het resultaat mocht er zijn! Het alternatief werd een sfeervolle combinatie van Paasfeest en paasvuur, Zanger Dennis Baas die zorgde voor muzikale om lijsting. Eendjes vissen voor de kinderen en natuurlijk het traditionele vuur.
Om klokslag acht uur werd de vuurbult ontstoken door de vrijwilligers van Stuifzand Actief. Zo’n 300 bezoekers kwamen af op het feestelijke spektakel, waar jong en oud genoten van een hapje, een drankje en vooral een warme, verbonden sfeer. Stuifzand bewees dat met een beetje doorzettingsvermogen en gemeenschapszin, het paasvuur alsnog kon schitteren.





