Trainers gezocht voor selectiejeugdteams H.Z.V.V
Hoogeveen – De jeugdopleiding van H.Z.V.V is recent door de K.N.V.B gecertificeerd als eerste Drentse amateurclub met het keurmerk Lokale Jeugdopleiding. Daarmee leidt H.Z.V.V haar spelers op voor de top van het amateurvoetbal.
H.Z.V.V beschikt over een grote jeugdafdeling met zowel jongens- als meidenteams. Om ook het aankomend seizoen weer stappen voorwaarts te kunnen maken – doelstelling is twee trainers op een team – is H.Z.V.V voor het seizoen 2016-2017 op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde trainers voor de selectieteams A2 (1ste klasse), B2 (1ste klasse) en C2 (Hoofdklasse).
Dit is een fantastische uitdaging voor nu ex-voetballers – man of vrouw – die de draad als trainer willen oppakken.
Functieprofiel: – Verzorgen van twee trainingen per week en het coachen op wedstrijddagen; – Goede communicatieve en sociale vaardigheden; – Representatief; – Kunnen motiveren, stimuleren en werken in teamverband; – Een trainersdiploma is niet noodzakelijk (mogelijkheid tot interne scholing).
Enthousiaste en motiverende trainers die graag aan de slag willen met een groep talentvolle en enthousiaste jonge spelers kunnen reageren.
Heeft u interesse mail dan uw CV naar HJO Riny Jansen: hjo@hzvv.nl.
PS: Hebt u een knagend gevoel van: ‘Is dit wel wat voor mij en wat wordt er zowel van mij verwacht?’ Een informatief gesprek verplicht u tot niets, maar kan misschien wel de eerste aanzet zijn tot een glansrijke carrière als trainer bij H.Z.V.V. Voor vrijblijvende interesse ook een mailtje naar: hjo@hzvv.nl waarna er contact met u wordt opgenomen.
Dit vind je misschien ook leuk

Hoogeveen TV – samenvatting Avereest – Hoogeveen zaterdag
9 februari 2020
Hoogeveen TV – interview Yorno Lunenborg en Enrico Schonewille
24 mei 2018