HOOGEVEEN – Vorig jaar verscheen bij de NNCZ een prachtig boek met veel ‘Sprekende levens’. Interviews door schrijver Pieter Mulderij met mensen die voor hun naasten en directe omgeving van waarde zijn en veel betekenen. Een hele generatie levens gebundeld in een boek.

De interviews gaan gepaard met prachtige foto’s gemaakt door André Weima”. De wandelexpositie is druk bezocht en vele inzendingen zijn binnengekomen bij de NNCZ. Inmiddels zijn de prijswinnaars bekend en hebben zij allen persoonlijk bericht ontvangen. Alle deelnemende winkeliers hebben hiervoor prachtige prijzen ter beschikking gesteld.

Eerdere berichtgeving over de Wandelexpositie Sprekend Leven:

“Het leven is van de gezichten af te lezen”
André Weima, fotograaf: ‘Het leven is van de gezichten af te lezen. Zij hebben mede invulling gegeven aan onze samenleving en zijn nog op vele gebieden van waarde voor hun (nabije) omgeving.’

Roeli Mossel, bestuurder NNCZ, over het boek:
Mensen die nog van betekenis en van waarde zijn voor anderen in hun naaste omgeving. Het achterhalen en verwoorden van die betekenis blijkt niet altijd eenvoudig.

Geef een reactie

%d bloggers liken dit: