Hoogeveen – Op Airport Hoogeveen is er op Hemelvaartsdag weer een Wings en Wheels met een oldtimer tentoonstelling van historische voertuigen, zoals auto’s, motoren, tractoren, bromfietsen, legervoertuigen en vliegtuigen. Maar het richt zich daarnaast ook op historische/klassieke ambachten, zang en dans. En er zal voor de jeugd van alles te doen zijn, zoals o.a. Oudhollandse spelen en kinderattracties.

Een prachtige mix van oud en nieuw presenteert zich op het vliegveld. Historische vliegtuigen van de gebruikers van het veld maar ook vrienden vanuit binnen- en buitenland zullen met hun vaak unieke vliegtuigen worden uitgenodigd. Ook de moderne luchtvaart is van harte welkom, er worden veel types MLA, oftewel Micro Light Aeroplane vliegtuigen verwacht.
Maar dit is niet alles! Er zijn nog veel meer redenen om naar Wings en Wheels te komen. Zoals een Vintage Fair en activiteiten voor de kinderen. Uitgebreide catering in de vorm van een cafetaria (Fly&Food), broodjes hamburger, Duitse braadworst en broodjes beenham, bier en frisdrank. Maar ook is het restaurant open voor een heerlijke lunch. Vanaf 17:00 is het steakhouse geopend.
Programma op hoofdlijnen:
- 10.00 uur: open voor publiek
- 11.00 uur: show brandweer
- 12.00 uur: vliegshow met modelvliegtuigen
- 13.00 uur: show brandweer
- 14.00 uur: vliegshow met modelvliegtuigen
- 15.00 uur: parade met alle deelnemers
- ca. 16.00 uur: begin uittocht gastvliegers
- 17.00 uur: The End
Programma doorlopend 10 – 15 uur:
– oldtimer vliegtuigen gestationeerd op vliegveld Hoogeveen vliegend + static
– demo’s para’s
– demo’s zweefvliegclub
– gastvliegers uit heel Nederland en Duitsland
– demo’s ’Micro Lights Planes’
– diverse re-enactment, militair en civiel
– klassieke automobielen, vrachtwagens, motoren en tractoren
– grote kofferbak verkoop
Locatie :
Vliegveld Hoogeveen
Plesmanstraat 2 Hoogeveen, 7903 BE Nederland
Website: http://www.ehho.nl