HOOGEVEEN – Je kunt via de computer en op internet steeds meer regelen. Dat is handig. Maar ook lastig als je hier geen of weinig ervaring mee hebt. De Bibliotheek helpt!
Workshop Werken met Wordpad
Op 10 februari organiseert de Bibliotheek een gratis workshop Werken met Wordpad. Hoe schrijf je een brief op de computer? Niet iedereen heeft de online Word of betaalde versie, maar eigenlijk hebben alle computers wel een standaard tekst programma, namelijk Wordpad. Deelnemers krijgen tijdens de workshop uitgebreid uitleg en gaan ook zelf aan de slag.
Maandelijkse workshops
In de maandelijkse workshops worden specifieke onderwerpen behandeld, zoals een route plannen in Google Maps, werken in Word of andere officeprogramma’s, het aanmaken van documenten of bijvoorbeeld een online fotoboek in elkaar zetten.
Datum en locatie
De workshop wordt gehouden op 10 februari, van 10.00 tot 11.30 uur in Bibliotheek Hoogeveen, Willemskade 27.
Aanmelden
De lessen zijn gratis, deelnemers hoeven geen lid te zijn van de Bibliotheek. Vooraf aanmelden is verplicht en kan via telefoonnummer 0528-268131 of via www.bibliotheekhoogeveen.nl